Restauracja

Restauracja Cukrownia to zrewitalizowany obiekt XIX- wiecznej cukrowni w centrum Opola Lubelskiego, przy ulicy Fabrycznej 23. Budynek oddany do użytku pod koniec roku 2017, spełnia wymogi gości oczekujących oazu spokoju, możliwości rozrywki, czy najmłodszych naszych Klientów, o których dbamy z taką samą troską.

Nowoczesne loftowe wnętrze, przestrzeń wypełniona zielenią w połączeniu ze złotem, oraz industrialne wykończenie na najwyższym poziomie- to idealne miejsce na rodzinny obiad, romantyczna kolację czy spotkanie w gronie przyjaciół, w swobodnej atmosferze. Sąsiedztwo galerii handlowych, stacji paliw i osiedlowych sklepów, to luksus usytuowania Cukrowni w centrum miasta.

Restauracja wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, oddaje do dyspozycji trzy sale:

Sala bankietowa

Jest to jasne i przestronne pomieszczenie, które stanowi idealne miejsce do organizacji wesel, bankietów, studniówek, komunii, chrzcin. Piękne kryształowe żyrandole, duże okna, ciężkie i eleganckie zasłony oraz wysokiej jakości oświetlenie, nadadzą wyjątkowy charakter każdemu wydarzeniu.

Sala dostosowana jest do organizacji uroczystości dla 300 gości, a przestronne miejsce umożliwia ustawienie stołów w konfiguracjach zarówno biesiadnych- prostokątnych, jak i okręgłych.

Sala restauracyjna

Sercem Restauracji jest kuchnia- którą budujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, tradycję, oraz upodobania i potrzeby naszych Gości. Kultywujemy kuchnię staropolską, zaserwowaną w nowoczesnym wydaniu. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowujemy autorskie dania- wyjątkowo skomponowane i opracowane receptury Szefa Kuchni, przygotowane z najwyższej jakości, naturalnych, sezonowych składników.

Priorytetem jest dla nas, aby każdy nasz gość opuszczał ściany Cukrowni szczęśliwy, najedzony i z chęcią powrotu.
W karcie dań znajdziecie też pyszne i zdrowe desery, aromatyczną kawę- której smak i zapach nie pozwoli o niej zapomnieć, oraz bogaty wybór drinków i alkoholi. Karta win została skomponowana i dobrana do naszych potraw tak, aby odpowiadała najwyższym standardom i potrzebom miłośników win i najbardziej wybrednych smakoszy.

Sala kominkowa

Miejsce przygotowane dla Gości potrzebujących odrobinę prywatności i spokoju. Klimatyczna, dyskretna przestrzeń to gwarancja nie tylko stu procentowego odprężenia i komfortu, ale i odrobiny magii.

Jest to miejsce idealne na niewielkie przyjęcia okolicznościowe, spotkania firmowe, czy ważne rodzinne wydarzenia. Powierzchnia sali kominkowej dostosowana jest do ugoszczenia 30 osób.

Oferujemy przestronne miejsce parkingowe, oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci.